Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA ONLINE (PS3) - Jak nabić szybko siłe?


xFreys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, jak nabić szybko siłe? Czy jak będe bił w samochód to statystyka sie podniesie?

Tak, jest to dość popularny sposób którego jeszcze chyba nie naprawili.

Wystarczy że jakaś osoba (inny gracz) będzie siedział w samochodze a Ty będziesz go bił - to siła będzie rosnąć.

Myślę że kilkadziesiąt minut może to zająć, ale mimo wszystko jest to dosyć szybkie ;)

5gubmKI.png

Opublikowano

Tak, jest to dość popularny sposób którego jeszcze chyba nie naprawili.

Wystarczy że jakaś osoba (inny gracz) będzie siedział w samochodze a Ty będziesz go bił - to siła będzie rosnąć.

Myślę że kilkadziesiąt minut może to zająć, ale mimo wszystko jest to dosyć szybkie ;)

Bić mam reką czy kijem? Jest jakaś rożnica? Bot może siedzieć?

Opublikowano

Bić mam reką czy kijem? Jest jakaś rożnica? Bot może siedzieć?

Ja "dla pewności" biłem ręką ten samochód. Nie wiem czy z wyciągniętą bronią to działa bo nie zdążyłem sprawdzić. Tak więc nie zaszkodzi Ci używać pustej dłoni - broń tego nie przyśpieszy a może czasem nawet nie działać.

Odp. na 3 pytanie:

Wystarczy że jakaś osoba (inny gracz) będzie siedział w samochodze

Nie może to być "Bot" musi to być inny gracz, a gracze botami raczej nie są o.O

5gubmKI.png

Opublikowano

Ja "dla pewności" biłem ręką ten samochód. Nie wiem czy z wyciągniętą bronią to działa bo nie zdążyłem sprawdzić. Tak więc nie zaszkodzi Ci używać pustej dłoni - broń tego nie przyśpieszy a może czasem nawet nie działać.

Odp. na 3 pytanie:

Nie może to być "Bot" musi to być inny gracz, a gracze botami raczej nie są o.O

Dzięki :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...